Военкомат Центр зайнятості АМУ
Новини спорту
2016-11-24

Уже не вперше миргородські спортсмени доводять, що найсильніші люди живуть у нашому місті. Нещодавно молода команда миргородських  пауерліфтерів повернулася з перемогою , яку здобула на обласному чемпіонаті по силовому триборству по версії «Ukrainian Powerlifting Committee». В Чемпіонаті взяли участь пауерліфтери зі всієї України.  Шість золотих і одну срібну медалі привезли  земляки. Змагання відбулися 19 листопада в місті Лубни. Спортсмени  змагалися в трьох класичних для пауерліфтингу   вправах:  присідання зі штангою на плечах, жим штанги, лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги.  За словами капітана команди  Сергія Неха, нашим спортсменам довилося прикласти немало зусиль, щоб золото  приїхало до Миргорода.

Окрім перших переможних місць, миргородська команда зі спортклубу "Лайм" може похвалитися і новим рекордом України, що був встановлений на цих змаганнях кандидатом у майстри спорту Олександром Коротким. Пауерліфтер підняв сто вісімдесят кілограм у вправі станова тяга, та став новим рекордсменом України у своїй вазі. Секрет свого успіху він вбачає в наполегливій праці та підтримці друзів.

Для більшості пауерліфтинг  і досі асоціюється з кремезними чоловіками, насправді  ж серед спортсменів є багато тендітних але сильних жінок. Миргородська команда не є виключення. Майстер спорту міжнародного рівня Антоніна Бурбітько вже неодноразово здобувала золото. Ось і цього разу вона виборола перемогу в жимі штанги лежачі подолавши вісімдесят кілограм.

За словами спортсменів, обласний чемпіонат це тільки початок і вони вже готуються до перемог на все українському рівні.  

 Євген Ошека

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців!

Звертаємось до усіх небайдужих, суб'єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців, які мають можливість придбати та благодійно надати допомогу для медичних закладів:

     
     
Увага! Конкурс!

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:

 послуги зі страхування об'єкту реконструкції, будівельно-монтажних робіт та відповідальності перед третіми особами при проведенні будівельно-монтажних робіт на об'єкті, в рамках реалізації проєкту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова, 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування.

     
     
Увага! Скликають позачергову сесію!

26 березня  2020 року о 15.00 у приміщенні міської ради  скликається 54 позачергова сесія міської ради сьомого скликання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net