Военкомат Центр зайнятості АМУ
Новини боксу
2016-05-23

У Світловодську відбулися  змагання з боксу - відкрита першість Кіровоградської області серед чоловіків та першість боксерського клубу "Легіон" серед юнаків 1998-2004 р.н. Змагання відбувалися напередодні спартакіади школярів України та майстерського турніру з боксу пам'яті тренера В.Звєрєва у м. Кіровограді. На турнір з'їхалися більше 100 боксерів Кіровоградської, Полтавської та Дніпропетровської областей.

Миргород представляла команда БК "Антей" /тренер С.Шпак/ у складі Богдана Соколика (ЗОШ № 1), Володимира Манькова (гімназія ім.Т.Г.Шевченка), Романа Барташа (гімназія ім.Т.Г.Шев-ченка), Дмитра Дудка (МСШ № 5), Ігоря  Смекалова (гімназія ім.Т.Г.Шевченка) та наших дорослих боксерів: кандидата в майстри спорту Артура Щелева /вагова категорія 75 кг./, другорозрядника Олексія Тимченка /вагова категорія +91 кг./. Вдало виступили всі миргородці.

Чемпіоном першості БК "Легіон" серед юнаків 2004-2005 р.н. у ваговій категорії до 46 кг. став Володимир Маньков.

Чемпіонами Кіровоградської обл. стали Артур Щелев та Олексій Тимченко, які свої фінальні поєдинки закінчили достроково технічним нокаутом.

Красиві поєдинки провели Дмитро Дудко та Ігор Смекалов, Роман Барташ та Богдан Соколик, які зайняли 3 місце.

Прикрасою турніру був фінальний поєдинок двох кандидатів у майстри спорту - нашого земляка Артура Щелева та Андрія Тарасова з Комсомольська. Обидва боксери досить досвідчені і не хотіли віддавати перемогу супернику. Перший раунд закінчився з незначною перевагою Артура Щелева, але в другому на 20 секунді сильний прямий правий Артура Щелева поклав на канвас рингу його суперника Андрія Тарасова. Отже, дострокова перемога ТКО на боці Артура Щелева.

Боксерський клуб "Антей" вітає наших боксерів із вдалим виступом на змаганнях.

Сергій Шпак, тренер БК"Антей"

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net