Военкомат Центр зайнятості АМУ
Новий реанімобіль до Дня медичного працівника
2016-06-17

Справжнім подарунком до професійного свята для медичних працівників став новий реанімобіль, придбаний за кошти міського бюджету та презентований Миргородській центральній районній лікарні. Ключі від автівки колективові ЦРЛ вручали особисто керівники міста та району.

  • На першій в цьому році бюджетній сесії депутати міської ради прийняли рішення виділити кошти на придбання реанімобілю, адже відомо, наскільки гострим для медицини є транспортне питання, - сказав міський голова Сергій Соломаха. – Я дуже задоволений, що машину придбали так оперативно, і тепер вона послужить на благо для мешканців нашого міста та району.

За словами головного лікаря відділу анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії (реанімації) Юрія Добряка, нова машина буде використовуватися для транспортування хворих як у межах Полтавської області так і до інших областей для проведення складних оперативних втручань. У автомобілі також присутнє сучасне медичне обладнання, що зробить можливим надання пацієнтам екстреної медичної допомоги.

Головний лікар Миргородської ЦРЛ Ярослав Будний висловив подяку керівництву міста і району, додавши, що в останні роки спостерігається приємна тенденція більш уважного ставлення влади до проблем медичної галузі.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net