Военкомат Центр зайнятості АМУ
Новий реанімобіль до Дня медичного працівника
2016-06-17

Справжнім подарунком до професійного свята для медичних працівників став новий реанімобіль, придбаний за кошти міського бюджету та презентований Миргородській центральній районній лікарні. Ключі від автівки колективові ЦРЛ вручали особисто керівники міста та району.

  • На першій в цьому році бюджетній сесії депутати міської ради прийняли рішення виділити кошти на придбання реанімобілю, адже відомо, наскільки гострим для медицини є транспортне питання, - сказав міський голова Сергій Соломаха. – Я дуже задоволений, що машину придбали так оперативно, і тепер вона послужить на благо для мешканців нашого міста та району.

За словами головного лікаря відділу анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії (реанімації) Юрія Добряка, нова машина буде використовуватися для транспортування хворих як у межах Полтавської області так і до інших областей для проведення складних оперативних втручань. У автомобілі також присутнє сучасне медичне обладнання, що зробить можливим надання пацієнтам екстреної медичної допомоги.

Головний лікар Миргородської ЦРЛ Ярослав Будний висловив подяку керівництву міста і району, додавши, що в останні роки спостерігається приємна тенденція більш уважного ставлення влади до проблем медичної галузі.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net