Военкомат Центр зайнятості АМУ
Нехай вже ніколи не плачуть дитина, мати і земля
2016-11-23

Минуле століття пронеслося над Україною трьома голодоморами:1921-1922, 1932-1933, 1947 років. Наказом президента В.А.Ющенка було запроваджено День пам’яті жертв голодоморів який щороку відзначається в Україні. Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках, не зазнав, мабуть, жоден народ в історії людства.

Пам’яті тих, хто загинув від голодомору 1932-33років і присвятила  свою  розповідь провідний бібліотекар Миргородської  міської публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі Ніна Рудь. Захід відбувся 17 жовтня  в Миргородському центрі зайнятості. Вона змістовно розкрила  причини голодомору і  аргументовано довела, що це був акт геноциду українського народу.  Ніна Михайлівна   спираючись на відомих дослідників, таких як Джеймс Мей , який  із високої трибуни міжнародної конференції з голокосту та геноциду в Тель- Авіві першим  із дослідників назвав 1933-го актом геноциду української нації.  Присутні були вражені, її  обізнаністю про   найважчий період Великого голоду на нашій рідній Полтавщині. Вона познайомила присутніх з книгою Олени Звичайної « Миргородський ярмарок», яка  невеличка  за обсягом, продемонструвала  події того часу , зберігаючи  справжні  імена людей. Не оминув цю гірку сторінку нашої історії наш земляк Анатолій Дімаров, про який він написав у невеличкому етюді «Перепишіть мене в українця». Два аркуші тексту увібрали біль і сум  цілої епохи. Не залишили нікого байдужими  спогади про будинок на Личанці, стіни якого пам’ятають дитячі страждання, сльози й голод. Смерть заглядала в будинок щодня і щоночі. Провідний бібліотекар  наголосила, що  у нашому місті багато зроблено й ще багато, що треба зробити для того, щоб молоде покоління  завжди пам’ятало трагічні сторінки нашої  історії й знало  прізвища винуватців цієї штучно організованої трагедії.

Алла Федченко,

завідувачка міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net