Военкомат Центр зайнятості АМУ
Навчати і навчатися – це просто, коли ти відкритий до всього нового!
2018-04-03

На базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 імені Панаса Мирного з 28 по 30 квітня 2018 року відбулася друга очна сесія підготовки вчителів 1-х класів Нової української школи міста Миргород та Миргородського району.

У компонентній формулі нової школи провідне місце відводиться вчителям нової формації, які перебувають в авангарді освітніх перетворень, які є агентами сучасних змін.  Такі вчителі виконують в освітньому процесі роль наставника, фасилітатора, консультанта, менеджера. Планують й організовують навчання учнів, самостійно й творчо організовують освітнє середовище, орієнтоване на дитину та розвиток спільноти.

Слухачі розглянули зміст освітніх галузей, структуру Державного стандарту, порівняли навчальні програми і готові до їх реалізацій. Поглибили своє розуміння ролі батьків в освітньому процесі, ознайомилися з різними формами співпраці. Адже робота з батьками побудована на діалозі, взаємодії, взаємоповазі, на рівності, добровільності, з обов'язковим виконанням домовленостей.

Своїм досвідом охоче поділилися запрошені вчителі Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Федоряка, Галина Онопрієнко, Ірина Говор та директор ЗДО Заводського Лохвицького району Дроб'язко Олександр Володимирович.

Навчаємось самі, навчаємось у колег, дотримуючись принципів педагогіки партнерства. Це повага, довіра у стосунках, доброзичливість і позитивне ставлення одне до одного.

Адже навчати і навчатися – це просто, коли ти відкритий до всього нового!

 

Вікторія Кічайкіна, регіональний тренер учителів НУШ,

методист методичного кабінету  відділу освіти

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net