Военкомат Центр зайнятості АМУ
Нагородили кращих працівників органів місцевого самоврядування
2016-12-07

Урочисте зібрання до Дня місцевого самоврядування відбулося в краєзнавчому музеї. З професійним святом працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування привітали міський голова Сергій Соломаха, депутат Полтавської обласної ради Костянтин Кірпосенко, міський голова з 2000 по 2010 роки, Заслужений будівельник України, Олександр Паутов.

Міський голова подякував службовцям і ветеранам за плідну роботу на благо громади та зазначив, що в Україні нині створюється правове та інституційне підґрунтя для реформування системи місцевого самоврядування і регіонального управління. Це відкриє шлях місцевій ініціативі, активно залучить до участі в управлінні місцевими справами мешканців, а отже наповнить реальним змістом поняття самоврядування.

Із нагоди свята грамоти Полтавської обласної ради отримали депутат міської ради Олена Булойчик та член виконавчого комітету Олександр Карпенко. Почесними Грамотами та Подяками Миргородської міської ради відзначено також керівників управлінь та відділів. А представників органів самоорганізації  нагородять під час зустрів у мікрорайонах в рамках звіту міського голови за 2016 рік.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт від ансамбль народної музики і пісні «Слов'яни» Палацу культури курорту «Миргород».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net