Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Нагадуємо про необхідність укладення договорів на надання послуг на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів
2023-03-13

Інспекція з благоустрою Миргородської міської ради звертається до суб’єктів господарської діяльності, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, мешканців населених пунктів Миргородської міської територіальної громади щодо укладення договорів на надання послуг на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів.

Відповідно до вимог чинного законодавства у сфері поводження з відходами, зокрема Закону України «Про відходи», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, юридичні особи, фізичні особи- підприємці та інші суб'єкти господарської діяльності зобов'язані укладати договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів та здійснювати оплату цих послуг.

На території Миргородської МТГ виконавцем послуг із поводження з побутовими відходами визначено КП «Спецкомунтранс». Відсутність у громадян, юридичних осіб, ФОП-підприємців договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами є порушенням чинного законодавства та тягне за собою адміністративну відповідальність згідно з ст.152 Адміністративного кодексу України.

Контакти підприємства: м. Миргород, вул. Шишацька, 86. Тел:  (05355) 4-42-92.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net