Военкомат АМУ
На сході загинув миргородський патріот
2015-06-10

Війна на сході України  забрала життя ще одного миргородця. 9 червня загинув при виконанні обов'язків військової служби 38 річний Олександр Миколайович Тарасенко. Він проходив службу в 95-ій аеромобільній бригаді Збройних Сил України із 30 січня 2015 року. Прощання з загиблим патріотом відбудеться 11 червня о 13.00 за адресою м. Миргород, вул. Чумацька, 23.

Олександр народився 20 лютого 1977 року в м. Миргороді. З 1 по 11 клас навчався в Петрівцівській середній школі. Потім закінчив Хорольський коледж, проходив строкову службу в Збройних Силах та залишився служити за контрактом.

Служба в армії зробила Олександра витривалим, сильним, мужнім. Після завершення військової служби працював у приватному сільськогосподарському підприємстві "Ярмаківське", потім на КХП №1 механіком, пізніше - на будівельних роботах. Був майстром "на всі руки", за що б не брався - все в нього в руках «горіло», все вдавалося, не лінувався і не боявся жодної роботи. Батьки виховали сина справжнім чоловіком - працелюбною та чуйною людиною, готовою завжди прийти на допомогу. "Допомагати людям" – це було життєве кредо Олександра.

Коли розпочалась мобілізація, не задумуючись пішов захищати Україну від агресора. Із 30 січня 2015 року проходив службу в 95-ій аеромобільній бригаді Збройних Сил України. 9 червня загинув при виконанні обов'язків військової служби. Сиротами залишилося дві неповнолітні доньки.

В пам'яті миргородців Олександр назавжди залишиться патріотом України.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net