Военкомат Центр зайнятості АМУ
На профільній комісії обговорили фінансування програм
2019-03-28

28 березня на засіданні постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва, що відбулося у рамках підготовки проведення 44-ї сесії, було опрацьовано понад 60 питань. Проекти рішень стосувалися фінансового забезпечення цільових та комплексних програм, які діятимуть у поточному році, звіту  тимчасової контрольної комісії щодо законності придбання та використання у 2017-2018 році протиамброзійних засобів, ремонту фонтану на центральній площі міста.

Загалом на засіданні профільної комісії було розглянуто близько 60 питань. Детальну інформацію по кожному рішенню надали керівники профільних управлінь та відділів, самостійних структур. Найбільше питань та зауважень у депутатів виникало до фінансування робіт з капітальних та поточних ремонтів дорожньо-мостового господартва, благоустрою, реконструкції та модернізації об'єктів інфраструктури, капітального ремонту житлового фонду, програм з реалізації молодіжної політики та розвитку спорту, встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку. Після докладного розгляду кожного питання та ґрунтовного аналізу тих, по яких виникали зауваження, члени комісії надали рекомендації для доопрацювання деяких проектних рішень для подальшого їх обговорення на погоджувальній раді та 44-й сесії, яка відбудеться 4 квітня. 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net