Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На профільній комісії обговорили фінансування програм
2019-03-28

28 березня на засіданні постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва, що відбулося у рамках підготовки проведення 44-ї сесії, було опрацьовано понад 60 питань. Проекти рішень стосувалися фінансового забезпечення цільових та комплексних програм, які діятимуть у поточному році, звіту  тимчасової контрольної комісії щодо законності придбання та використання у 2017-2018 році протиамброзійних засобів, ремонту фонтану на центральній площі міста.

Загалом на засіданні профільної комісії було розглянуто близько 60 питань. Детальну інформацію по кожному рішенню надали керівники профільних управлінь та відділів, самостійних структур. Найбільше питань та зауважень у депутатів виникало до фінансування робіт з капітальних та поточних ремонтів дорожньо-мостового господартва, благоустрою, реконструкції та модернізації об'єктів інфраструктури, капітального ремонту житлового фонду, програм з реалізації молодіжної політики та розвитку спорту, встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку. Після докладного розгляду кожного питання та ґрунтовного аналізу тих, по яких виникали зауваження, члени комісії надали рекомендації для доопрацювання деяких проектних рішень для подальшого їх обговорення на погоджувальній раді та 44-й сесії, яка відбудеться 4 квітня. 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net