Военкомат Центр зайнятості АМУ
На порядку денному - транспортне питання
2017-09-19

На нараді з головами рад мікрорайонів міста, що провела секретар міської ради Наталія Гирка 18 вересня, обговорили транспортне питання та пропозиції представників органів самоорганізації населення щодо поліпшення пасажирського обслуговування миргородців.

Цього разу голови рад мікрорайонів порушили питання щодо поліпшення надання пасажирських послуг населенню. Акцентували на роботі транспорту у час "пік", дотриманні водіями графіків руху та інші питання. Спеціалісти профільного відділу міської ради розповіли про нововведення в системі транспортних пасажирських перевезень. Акцентували на впровадженні системи GPS-навігації та можливості громадян отримувати актуальну інформацію про рух транспортних засобів завдяки функціонуванню електронних табло, що запрацювали в тестовому режимі на "розумних" зупинках, та з он-лайн ресурсів у рамках проекту "Розумні зупинки – мобільна громада". Було наголошено, що нині триває налагодження програмного забезпечення на зупинках та в транспорті.

Як повідомили спеціалісти відділу, за результатами попередньої наради було скориговано графік руху автобусних маршрутів  №10 і №18. З відповідною ініціативою звернулися мешканці і їхнє прохання було задоволено.

За підсумками понеділкової наради було вирішено наступного разу обговорити  питанням пільгового перевезення.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net