Военкомат Центр зайнятості АМУ
На порядку денному бюджетні питання
2018-06-18

У рамках підготовки 38-ї сесії працювала депутатська комісія з питань бюджету, інвестицій та підприємництва. На засіданні профільної комісії було опрацьовано проектні рішення, підготовлені на чергове пленарне засідання.

У ході роботи було заслухано інформацію та обговорено проектні рішення з наступних питань: про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік; про приєднання Миргородської міської ради до ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання"; про надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Миргорода об’єктів нерухомого майна; про дозвіл на списання з балансу КП "Спецкомунтранс" сцени для масових заходів по вул. Гоголя; про передачу нежитлової будівлі по вул. Гоголя, 171/1; про надання приміщення в оренду; про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; про внесення змін у рішення 35 сесії міської ради 7 скликання від 28 лютого 2018 року № 39 “Про звільнення від сплати з утримання будинків та прибудинкових територій громадських та соціально-значимих організацій”; про внесення змін та доповнень до затвердження переліку об’єктів на 2018 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства та об’єктів благоустрою; про внесення змін та доповнень до Міської програми благоустрою міста на 2017 – 2021 роки»; про затвердження Положення про єдиний податок та встановлення ставок єдиного податку; про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності; будівництва басейну, розташованого за адресою: вул. Гоголя, 175 в м. Миргород, Полтавської області; про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

Також, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Соломахи, було обговорено проектні рішення про зміни до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2018 роки та про участь у конкурсі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Ретельно опрацювавши всі підготовлені рішення, члени профільної комісії погодили їх на сесійне засідання.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net