Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородцям презентували майбутні велодоріжки
2021-04-08

Сьогодні миргородцям показали проєкт майбутніх велодоріжок, які в цьому році збудують в центральній частині міста по вулиці Гоголя. Презентували проєктні пропозиції розробники ТОВ "Оресунд" з Івано-Франківська. Учасники онлайн дискусії, а таких виявилося близько 30, серед них і працівники відділів міської ради, депутати міської ради та велоактивісти, мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді від фахівців. 

Нагадаємо, що ініціатива "Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19" реалізовується Миргородською міською молодіжною громадською організацією "За нами майбутнє" у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні "Посилене партнерство для сталого розвитку". За словами заступника міського голови Сергія Швайки, презентований макет дизайн стане основою для виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва велодоріжок на центральній частині вулиці Гоголя (від центрального мосту до шляхопроводу). 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net