Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородцям презентували енергозберігаючі технології
2019-02-22

Оскільки в Миргороді реалізовано низку енергозберігаючих новацій, саме в нашому місті  представники приватного підприємства "Київсоцсервіс" презентували власні енергозберігаючі технології, розповіли про роль еко міст в ЕКОтрансформації держави та навели яскраві приклади сучасних підходів до енергозбереження.

На зустріч було запрошено профільних заступників міського голови, депутатів, керівників відділів, установ, представників ОСББ. Відкрив захід та привітав його учасників перший заступник міського голови Сергій Швайка. Він нагадав, що для Миргорода енергоефективність - один із пріоритетних напрямків розвитку. Тому питання, пов'язані із заходами даного напрямку, постійно у полі зору міської влади. Інформаційна та консультативна  допомога  також має важливе значення для втілення практичних кроків.

Спеціалісти розповіли про сучасні технологічні підходи до комплексного вирішення питання енергозбереження. Говорили по різні напрямки: економне водопостачання, приготування їжі, безпечне та екологічне опалення.

Після презентації відбулося обговорення можливої спільної співпраці в напрямку енергоефективності для міської громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net