Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородці вийшли на акцію протесту проти високих тарифів на комунальні послуги
2021-01-12

12 січня мешканці Миргородської громади зібралися на акцію протесту біля приміщення "Миргородський район газопостачання ПАТ "Полтавагаз". Учасники акції вимагали зменшення тарифів на споживання та транспортування природного газу для населення. Було підготовлено вимогу до депутатів місцевої та районної рад та зібрано підписи. Вимогу передали представникам міської влади. 

З учасниками акції спілкувався перший заступник міського голови Олександр Острянин. Акція пройшла мирно, без порушень правил громадського порядку. За підрахунками правоохоронців, у заході взяли участь близько 400 осіб. Сьогодні міський голова Сергій Соломаха у складі делегації Полтавської області на чолі з народним депутатом Олегом Кулінічем зустрічаються з керівництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Міський голова також  повідомив, що увечері планується зустріч з Прем’єр-міністром України щодо актуального нині питання для всіх українців - невідкладного вжиття комплексних заходів для належного врегулювання цін на енергоносії та їх доставку для побутових споживачів.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія з міським головою

26 січня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з міським головою Сергієм Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01

     
     
Звіт міського голови про роботу за 2020-й рік

На офіційному вебсайті міської ради розміщено звіт міського голови Сергія Соломахи про його роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за 2020-й рік

     
     
Засідання комісії з питань освіти

26 січня 2020 року о 14.00  год. у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових технологій.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net