Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородці вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні
2016-11-24

Меморіальний захід відбувся 24 листопада у Сквері біля Іоано-Богословського собору   (мікрорайон Личанка). «1933-й рік. В Україні великий голод. Не було ні війни, ні засухи, ні потопу, ані моровиці. Була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав скільки невинного люду зійшло в могилу – старих, молодих, і дітей, і ще ненароджених»,– такими словами ведуча розпочала захід зі вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Справді, більшого страхіття, ніж Голодомор, уявити важко. Тому сьогодні, – у День пам’яті жертв голодоморів – миргородська громада віддала данину шани та пам’яті тим, чиє життя трагічно обірвалося у ті далекі страшні роки, звертаючись до присутніх зазначив депутат Полтавської обласної ради, заступник міського голови Костянтин Кірпосенко. Голодомор – це національна трагедія усіх українців. Про масштабну трагедію свідчать численні архівні документи. Саме вони і розповідають про людські долі тих часів. Смерть від голоду – страшна. Але страшнішим за неї - є забуття. Наслідки трагедії завжди будуть частиною нашої національної пам`яті, - сказав промовець.

Учасники заходу схилили голови в глибокій жалобі за нашими співвітчизниками, які загинули голодною смертю, аби зберегти пам’ять про них заради миру та злагоди в соборній незалежній Україні.

У глибоких роздумах про долю нашого народу, у глибокій печалі за безвинно загиблими земляками учасники заходу засвітили свічки в пам'ять про численні жертви голодоморів. Заупокійну літію відправив настоятель Іоано-Богословського собору отець Петро.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net