Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородці вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні
2016-11-24

Меморіальний захід відбувся 24 листопада у Сквері біля Іоано-Богословського собору   (мікрорайон Личанка). «1933-й рік. В Україні великий голод. Не було ні війни, ні засухи, ні потопу, ані моровиці. Була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав скільки невинного люду зійшло в могилу – старих, молодих, і дітей, і ще ненароджених»,– такими словами ведуча розпочала захід зі вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Справді, більшого страхіття, ніж Голодомор, уявити важко. Тому сьогодні, – у День пам’яті жертв голодоморів – миргородська громада віддала данину шани та пам’яті тим, чиє життя трагічно обірвалося у ті далекі страшні роки, звертаючись до присутніх зазначив депутат Полтавської обласної ради, заступник міського голови Костянтин Кірпосенко. Голодомор – це національна трагедія усіх українців. Про масштабну трагедію свідчать численні архівні документи. Саме вони і розповідають про людські долі тих часів. Смерть від голоду – страшна. Але страшнішим за неї - є забуття. Наслідки трагедії завжди будуть частиною нашої національної пам`яті, - сказав промовець.

Учасники заходу схилили голови в глибокій жалобі за нашими співвітчизниками, які загинули голодною смертю, аби зберегти пам’ять про них заради миру та злагоди в соборній незалежній Україні.

У глибоких роздумах про долю нашого народу, у глибокій печалі за безвинно загиблими земляками учасники заходу засвітили свічки в пам'ять про численні жертви голодоморів. Заупокійну літію відправив настоятель Іоано-Богословського собору отець Петро.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net