Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородці урочисто підняли Державний прапор
2016-08-23

23 серпня Україна відзначає День державного прапора. 25 років тому синьо-жовтий прапор було вперше піднято у Верховній Раді. На честь свята прапор піднімають над державними будівлями. Миргородці також цього дня вивісили прапори на адмінбудівлях, житлових будинках, прикрасили патріотичними кольорами вулиці та фасади будівель, одяглися у національне вбрання. А о 10 годині у Миргороді відбулася церемонія урочистого підняття державного стяга. На захід, що відбувся у сквері Козацької слави, зібралися представники міської та районної влади, делегації трудових колективів, молодь та діти.

     З державним святом учасників зібрання привітали міський голова Сергій Соломаха та голова Миргородської райради Леонід Яринич. Представники влади закликали громаду єднатися під державним стягом нескорену націю, побажали всім добра і миру. Потім під урочисте виконання Державного Гімну очільник Миргорода Сергія Соломаха та член рою "Соколята" СПШ №5 Миколи Горєлих урочисто підняли Державний  прапор, який піднесли військовослужбовці. Синьо-жовтий полотнище розміром 2 на 3 метри пошили спеціально для цієї події. Відтепер колір неба і пшеничних ланів гордо майорітиме над у сквері Козацької слави над скульптурою козака - символу нескореності української нації.

 


 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net