Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородці привітали Україну З Днем народження
2016-08-25

Розпочалося святкування 25-ї річниці Незалежності України урочистостями та святковим концертом у ПК" курорту "Миргород". Загальноміському заходу передувала трансляція історичної події зі столиці – першого параду нової української армії, яку всі охочі могли переглянути в районному будинку культури.

Вітаючи миргородців з 25-ти річчям Незалежності України, міський голова Сергій Соломаха подякував всім патріотам, які відстоюють територіальну цілісність України на Східних рубежах та волонтерам, які підтримують бойовий дух наших захисників, висловив співчуття родинам загиблих та закликав громаду гуртуватися на шляху українського державотворення.

Вітання миргородцям прозвучали і від народного депутата України Павла Кишкаря. Поіменно учасники урочистостей згадали поборників Незалежності та вшанували полеглих Героїв хвилиною мовчання. Потім делегації у складі кращих військовослужбовців Миргородського гарнізону та відмінників освіти поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку та козакові.

Урочистості продовжилися врученням нагород кращим представникам міської громади. За значні особисті заслуги у становленні незалежності України, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність «Відзнакою Президента України — ювілейною медаллю «25 років незалежності України» відзначили двох миргородців: Григорія Семененка - начальника управління економіки і фінансів ПрАТ "Миргородкурорт", депутата Миргородської міської ради чотирьох скликань та Євгенія Луценка - оператора лінії у виробництві харчової продукції 4-го розряду ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод", учасника АТО, ветерана війни, учасника бойових дій. Групі миргородці було вручено грамоти Полтавської ОДА та Миргородської міської ради.

Учасники художньої самодіяльності Миргорода представили патріотичну концертну програму.

Продовжилися святкові заходи з нагоди 25- річчя Дня Незалежності України на центральній площі виступом міського духового оркестру ім. І.Шатравки. На площі було організовано виставку дитячих малюнків" Я люблю Україну" та експозицію рушників і вишиванок з фондів миргородських музеїв. Для дітей провели конкурс малюнку на асфальті. А на сцені міста в цей час свій талант дарували вихованці циркової студії "Мрія" та ровесники незалежної України. По завершенню патріотичного концерту відбулася молодіжна дискотека.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net