Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородці попрощалися із земляком
2017-12-13

Миргородці попрощалися із загиблим в АТО земляком Олександром Зубченком, який отримав тяжкі поранення на сході України. 27-ми річний боєць української добровольчої армії з позовним "Запал" загинув від мінометного обстрілу 10 грудня.

Олександр Миколайович Зубченко народився 04 червня 1990 року в смт. Диканька Полтавської області. З 1991 року проживав у м. Миргороді, де і пройшло його дитинство.  До 8-го класу навчався в СШ №2, потім в СШ №3. Свою професійну діяльність розпочав з навчання у СПТУ №44, де  здобув і професію за фахом електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Після навчання працював в службі охорони, згодом слюсарем по ремонту автомобілів на Миргородському хлібозаводі.

З березня 2017 року служив в українській добровольчій армії. 10 грудня  2017 року загинув  під час мінометного обстрілу с. Мар'їнка. 13 грудня миргородці та бойові побратими провели Олександра Зубченка в останню путь. Поховали його на Алеї Героїв.

На траурній церемонії міський голова Сергій Соломаха висловив щирі співчуття родині загиблого. "Олександр Миколайович з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. Невичерпний патріотизм, непохитний бойовий дух Олександра назавжди залишиться яскравим прикладом. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато чого зробити і досягти в житті. За четвертий рік неоголошеної війни Миргород втратив шістьох патріотів. Висловлюю щирі співчуття сім’ям, рідним, друзям та всім патріотам України. Вічна пам'ять і слава Героям!"- сказав очільник міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net