Военкомат АМУ
Миргородці попрощалися із земляком
2017-12-13

Миргородці попрощалися із загиблим в АТО земляком Олександром Зубченком, який отримав тяжкі поранення на сході України. 27-ми річний боєць української добровольчої армії з позовним "Запал" загинув від мінометного обстрілу 10 грудня.

Олександр Миколайович Зубченко народився 04 червня 1990 року в смт. Диканька Полтавської області. З 1991 року проживав у м. Миргороді, де і пройшло його дитинство.  До 8-го класу навчався в СШ №2, потім в СШ №3. Свою професійну діяльність розпочав з навчання у СПТУ №44, де  здобув і професію за фахом електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Після навчання працював в службі охорони, згодом слюсарем по ремонту автомобілів на Миргородському хлібозаводі.

З березня 2017 року служив в українській добровольчій армії. 10 грудня  2017 року загинув  під час мінометного обстрілу с. Мар'їнка. 13 грудня миргородці та бойові побратими провели Олександра Зубченка в останню путь. Поховали його на Алеї Героїв.

На траурній церемонії міський голова Сергій Соломаха висловив щирі співчуття родині загиблого. "Олександр Миколайович з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. Невичерпний патріотизм, непохитний бойовий дух Олександра назавжди залишиться яскравим прикладом. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато чого зробити і досягти в житті. За четвертий рік неоголошеної війни Миргород втратив шістьох патріотів. Висловлюю щирі співчуття сім’ям, рідним, друзям та всім патріотам України. Вічна пам'ять і слава Героям!"- сказав очільник міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net