Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородці підтримали всеукраїнську акцію протесту проти підвищення тарифів на газ та його транспортування
2021-01-15

15 січня жителі Миргородської громади зібрались на центральній площі Миргорода на підтримку всеукраїнської акції протесту проти підвищення тарифів на газ та його транспортування. Це другий тарифний мітинг жителів громади, на якому люди вимагають зниження грабіжницьких комунальних тарифів. Від міської влади з учасниками акції спілкувався Сергій Соломаха. Міський голова  повідомив, що міська влада у межах своєї компетенції добивається від представників держави врегулювання тарифного питання.

  Сергій Соломаха розповів, що напередодні відбулася зустріч представників місцевого самоврядування Полтавщини з Прем'єр-міністром та представником НКРЕКП. Їм було озвучено несправедливість ситуації щодо тарифів за розподіл та транспортування газу для мешканців населених пунктів Полтавщини, на території яких безпосередньо видобувається газ. Наполягали на тому, що для мешканців таких міст і сіл має бути встановлена пільгова ціна. Також міський голова повідомив, що на сесію, яка відбудеться 16 січня, підготовлено звернення депутатів міської ради до керівництва держави щодо невідкладного вжиття комплексних заходів для справедливого врегулювання цін на енергоносії.

Свою точку зору на ситуацію висловили голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської РДА Вікторія Ємець. Очільниці районної ради закликали жителів укрупненого району гуртуватися у спільному відстоюванні інтересів. Також керівники міста і району відповіли на питання учасників акції.

Активісти мітингу та небайдужі громадяни вимагали встановлення справедливих тарифів. Висловилися про те, що якщо не знизяться тарифи, то люди підуть на довгострокове протестування під Верховною Радою України. У мирній акції протесту взяли участь близько 250 осіб.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net