Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородці - переможці у змаганнях за кубок України зі спортивного туризму
2015-10-15

Директор Миргородської міської станції юних туристів Ніколаєнко Василь Леонардович разом з однією з найдосвідченіших туристок Полтавщини Дойніковою Анастасією Йосипівною вибороли золоті медалі в туристській естафеті (сумарний залік  із пішохідного, водного та велосипедного туризму) у змаганнях за кубок України зі спортивного туризму серед ветеранів,  які напередодні Всесвітнього дня туризму  проходили в лісовому масиві поблизу села Вакуленці.

 Можливо, в обласному центрі  туризм  і помолодшав, і перевелись ветерани, що навіть радує (не те, що перевелися, а те, що молодшає), та ветеранів Полтавщини на змаганнях представляла лише четвірка миргородців.  Дарма що змагалися ветерани , пристрасті на трасах вирували ще й які, можливо,  кому й бракувало витривалості та компенсували  досвідом, якому позаздрять молодші колеги. Найбільш уперта боротьба на трасах точилася між численними досвідченими асами з Київської та Черкаської областей і міста Києва, які вкупі з нашими земляками, що не пасли задніх, і поділили нагороди  у змаганнях із трьох видів туризму. Крім перемоги в естафеті,  Василь Ніколаєнко показав також кращий результат на особистій дистанції з пішохідного туризму. Екіпаж байдарки в складі миргородців Олександра Козинюка та Галини Поліщук  лише трішки не дістався до призового місця в змаганнях з водного туризму,  вони ж показали кращі результати в області з вело туризму.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net