Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородський ЦНАП - приклад сучасного центру надання адмінпослуг
2019-04-18

Результатом реформування системи надання адміністративних послуг є їх наближення до людей. Прикладами сучасних ЦНАПів  Полтавщини є центри у Кременчуці, Миргороді та Глобинській ОТГ. При їх створенні максимально враховані рекомендації щодо забезпечення комфортного обслуговування громадян та надання їм вичерпного переліку адмінпослуг. У Полтавській ОДА розповіли про те, як працюють 3 ЦНАПи Полтавщини.

— Реформа системи адмінпослуг потребує розбудови існуючої мережі ЦНАП. Робимо це з метою наближення послуг до громадян, підвищення якості їх надання та поліпшення сервісу обслуговування. Для забезпечення територіальної доступності послуг на Полтавщині створені та функціонують 25 ЦНАПів в районах, 6 — у містах, з яких 2 територіальні підрозділи у Кременчуці та 9 в ОТГ, — розповів в.о. голови Полтавської ОДА Роман Товстий. 

На думку міського голови Миргорода Сергія Соломахи, децентралізація — одна з найвдаліших реформ. Завдяки ній з’являються нові можливості. Так у Миргороді постійно модернізують ЦНАП. А відкрили його одним з перших у області. 

— Минулого року розширили ЦНАП і відкрили там нове приміщення. Для комфорту людей важливо, аби усі адміністративні послуги були доступні та відкриті. Ми повністю реконструювали будівлю, в якій зараз і розміщується центр надання адмінпослуг, — прокоментував Сергій Соломаха.

У ЦНАПі надають 48 адміністративних послуг з питань архітектури та містобудування, з земельних питань. Також залучать спеціалістів житлово-комунального господарства, сфери освіти, служби у справах дітей, відділу у справах спорту, сім’ї та молоді, організаційно-інформаційного відділу, відділу споживчого ринку та підприємництва.

Головна відмінність програмного забезпечення у Кременчуці від інших — відсутність черг, навіть електронних. Як розповідає директор Комунального підприємства Кременчуцької міської ради «Міськоформлення» Володимир Кригін, їх програмне забезпечення максимально мінімізує очікування:

У червні минулого року Центр надання адміністративних послуг у Кременчуці визналикращим ЦНАПом міста обласного значення.

Користуються Кременчуцькою програмою і у Глобинський ОТГ. Тут відкрили новий ЦНАП в рамках програми «U-LEAD з Європою». Ця ж програма у 2018 році вже відібрала Пирятинську ОТГ та місто Миргород для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАПів.

За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net