Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородську поліцію інспектувала омбудсмен Полтавщини
2017-01-27

Під час візиту до Миргородського відділу поліції старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови Національної поліції України з питань контролю за дотриманням прав людини у поліцейській діяльності на Полтавщині Наталія Мельничук в робочому режимі зустрілась з керівником місцевого відділу поліції Володимиром Рекою. Тема зустрічі – виконання норм чинного законодавства у сфері дотримання прав людини та вимог Національної поліції щодо забезпечення реалізації права на безоплатну допомогу.

Після обговорення Володимир Река ознайомив поліцейського омбудсмена про запуск на Миргородщині «пілотного проекту» груп швидкого реагування патрульної поліції.
  «З 1 лютого, в Миргородському відділі поліції всі групи швидкого реагування будуть забезпечені автомобілями, планшетами для фіксації викликів та матимуть територіальну дільницю із кімнатами для роботи та відпочинку. Наразі наші співробітники цілодобово несуть службу пішим патрулем по місту і 2 автопатрулі – по району, - розповів Володимир Река. Така універсалізація дозволить максимально наблизити поліцейський сервіс до населення і надати всю можливу допомогу в складних ситуаціях».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net