Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородську поліцію інспектувала омбудсмен Полтавщини
2017-01-27

Під час візиту до Миргородського відділу поліції старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови Національної поліції України з питань контролю за дотриманням прав людини у поліцейській діяльності на Полтавщині Наталія Мельничук в робочому режимі зустрілась з керівником місцевого відділу поліції Володимиром Рекою. Тема зустрічі – виконання норм чинного законодавства у сфері дотримання прав людини та вимог Національної поліції щодо забезпечення реалізації права на безоплатну допомогу.

Після обговорення Володимир Река ознайомив поліцейського омбудсмена про запуск на Миргородщині «пілотного проекту» груп швидкого реагування патрульної поліції.
  «З 1 лютого, в Миргородському відділі поліції всі групи швидкого реагування будуть забезпечені автомобілями, планшетами для фіксації викликів та матимуть територіальну дільницю із кімнатами для роботи та відпочинку. Наразі наші співробітники цілодобово несуть службу пішим патрулем по місту і 2 автопатрулі – по району, - розповів Володимир Река. Така універсалізація дозволить максимально наблизити поліцейський сервіс до населення і надати всю можливу допомогу в складних ситуаціях».

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До виконавчого комітету міської ради звернулися жителі мікрорайону "Личанка" (Стадня) із проханням відкрити продовольчу  торгову точку в районі провулку Сотенний.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net