Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородському авіаполку - 75 років
2016-11-25

Історія миргородської авіаційної частини почалася в далекому 1941. 25 листопада був сформований 831-й винищувальний авіаційний полк. Уже 75 років миргородські льотчики з честю і гідністю продовжують історію миргородської авіації. Миргородські пілоти надійно захищають повітряні кордони Миргорода, демонструють вищий пілотаж  та зміцнюють авторитет України на світовій арені.

Військове життя полку – насичене. Льотний склад постійно удосконалюється, щоб бути у повній готовності до захисту повітряного простору країни, бере участь у навчаннях та несе службу в зоні АТО. У різний час з'єднанням командували професіонали: генерали Олександр Титаренко та Леонід Фурса; полковники: Олександр Пелєвін, Микола Кашуба, Василь Мишко, Леонід Резчіков, Володимир Ленець, Юрій Кришталь і Олег Гесь. Нині авіаційний полк в надійних руках полковника Сергія Ялишева. Наразі бригада входить до складу Сил швидкого реагування, несе бойове чергування в системі  Протиповітряної оборони.

Шановні авіатори! Від депутатського корпусу та виконавчого комітету вітаю з 75-ти  річчям полку! Бажаю усім здоров'я, легких злетів і посадок під мирним небом!

З повагою міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
До відома власників тварин та мешканців міста!

Графік щеплень домашніх тварин проти сказу:

     
     
Семінар для представників багатоквартирних будинків

Запрошуємо на семінар для представників багатоквартирних будинків щодо фінансування енергоефективних ремонтів

     
     
Свято Ветеранів

Шановні миргородці! Запрошуємо Вас, у середу 18 вересня 2019 року, о 15.30 на Свято Ветеранів, присвячене Дню визволення Миргородщини.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net