Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородській міській публічній бібліотеці – 155 років
2016-09-30

До Дня Бібліотек та річниці створення міської публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі у закладі організували урочистий захід «Свято хранителів мудрості». На свято запросили всіх бібліотечних працівників міста. Господарі закладу згадали історію створення та засновників просвітницького центру, розповіли про сьогодення інформаційного осередку.

Секретар міської ради Наталія Гирка вручила колективу бібліотеки-іменниці Почесну грамоту міської ради, а начальник відділу культури і туризму Лариса Педченко подякувала ветеранам і нинішнім працівникам за сумлінну працю. У рамках відзначення подвійного свята в бібліотеці влаштували виставки-презентації нових надходжень та старовинних експонатів, розповіли по акції, які відбуваються в закладі. Позитивний настрій працівникам бібліотек дарували юні таланти та самодіяльні співочі колективи і виконавці Миргорода.

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net