Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородські рятувальники отримали нову техніку
2017-04-05

05 квітня У Полтаві, на площі біля Полтавської обласної державної адміністрації, відбулось урочисте вручення нової пожежно-рятувальної техніки та спорядження для підрозділів ГУДСНС у Полтавській області. У заході взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, Полтавський міський голова Олександр Мамай, Голова Кременчуцької РДА Андрій Безкоровайний, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, керівництво Головного управління ДСНС України у Полтавській області, громадськість.

“Полтавське управління ДСНС вважається одним з кращих в Україні. Цю техніку ми передали на баланс управління ДСНС у Полтавській області, щоб у працівників було ще більше ентузіазму, відваги для забезпечення безпеки життя людей”, – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

“Останній раз ми отримували б/у автомобіль з Німеччини.  За десять років це перша нова техніка, що йде на допомогу Миргородським рятувальникам. Техніку закупили за кошти державного бюджету, я дуже вдячний тим людям, які посприяли цьому”, – повідомив Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

Рятувальники Полтавщини отримали сім одиниць нової техніки.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Одноразова гуманітарна допомога для миргородців 1938-1940 років народження

Продуктові набори передбачені громадянам, які постійно проживають на території громади 1938, 1939 та 1940 років народження, які не отримували набори в квітні, травні поточного року

     
     
КП "Миргородводоканал" інформує!
  Шановні абоненти! У зв’язку  з заміною обладнання  та   проведенням ремонтних робіт на КНС-2 по вул. Гоголя, сьогодні, 19.05.22 року, з 21:00 (вечора) до 12:00 (дня) 20.05.22 року буде відсутнє водопостачання по всьому місту. Зробіть запаси питної води.
 
     
     
Відновлюються пасажирські перевезення в громаді

З 17 березня 2022 року частково відновлюються пасажирські перевезення по Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net