Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
МИРГОРОДСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ
2016-06-16

Громадськість міста Миргорода обурена подіями, що сталися 12 червня 2016 року в місті, а саме хуліганськими діями невідомих осіб, які на зупинках громадського транспорту міста нанесли заборонену Українським законодавством символіку. Про значний суспільний резонанс свідчить активне обговорення події в соціальних мережах.

Миргородська місцева прокуратура не могла не відреагувати на даний факт, а тому 13 червня 2016 року прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення з попередньою правовою кваліфікацією ст. 296 ч.1 КК України (хуліганство). Підслідність у вказаному кримінальному провадженні визначено за Слідчим відділом Миргородського відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області, якому доручено проведення досудового розслідування.

Разом із тим, звертаємо увагу, що особам, які володіють будь-якою інформацією з приводу означених подій, з метою здійснення ефективного досудового розслідування необхідно звернутися до Слідчого відділу Миргородського відділу поліції в Полтавській області (м. Миргород, вул. Якова Усика, 34) або до Миргородської місцевої прокуратури (м. Миргород, вул. Кашинського,1).

 

Прокурор Миргородської

місцевої прокуратури Р. Степанько

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net