Военкомат Центр зайнятості АМУ
МИРГОРОДСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ
2016-06-16

Громадськість міста Миргорода обурена подіями, що сталися 12 червня 2016 року в місті, а саме хуліганськими діями невідомих осіб, які на зупинках громадського транспорту міста нанесли заборонену Українським законодавством символіку. Про значний суспільний резонанс свідчить активне обговорення події в соціальних мережах.

Миргородська місцева прокуратура не могла не відреагувати на даний факт, а тому 13 червня 2016 року прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення з попередньою правовою кваліфікацією ст. 296 ч.1 КК України (хуліганство). Підслідність у вказаному кримінальному провадженні визначено за Слідчим відділом Миргородського відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області, якому доручено проведення досудового розслідування.

Разом із тим, звертаємо увагу, що особам, які володіють будь-якою інформацією з приводу означених подій, з метою здійснення ефективного досудового розслідування необхідно звернутися до Слідчого відділу Миргородського відділу поліції в Полтавській області (м. Миргород, вул. Якова Усика, 34) або до Миргородської місцевої прокуратури (м. Миргород, вул. Кашинського,1).

 

Прокурор Миргородської

місцевої прокуратури Р. Степанько

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії з питань освіти

16.12.2019 року о 13.00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net