Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородська громада отримала мобільний медичний пункт від Червоного Хреста
2022-07-28

У межах підписаного меморандуму між Полтавською обласною організацією товариства Червоного Хреста, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста і Департаментом охорони здоров'я Полтавської ОДА Миргородська громада отримала сучасний мобільний медичний пункт. За словами голови субделегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста у  Полтаві Максима Забалуєфа, це один з двох автомобілів на Полтавщині, що введений в експлуатацію, та переданий КНП "Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги".  

Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна розповіла, що  до складу мобільної бригади входять лікар, дві медичні сестри та водій. Міжнародний Комітет Червоного Хреста зобов'язується утримувати автомобіль, надавати ліки та оплачувати зарплату бригаді медиків.

Перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин подякував за надану допомогу та зазначив,  що завдяки такому автомобілю тепер можливо швидше  надавати допомогу та обстежувати жителів з найвіддаленіших сіл громади великої громади.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net