Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородська громада долучилася до міжнародного проєкту USAID «ГОВЕРЛА»
2021-09-28

П’ять громад Полтавщини, а серед них і Миргородська міська територіальна громада, одними з перших у державі долучилися до міжнародного проєкту USAID «ГОВЕРЛА». 27 вересня відбулося урочисте відкриття проєкту. Масштабний проєкт «ГОВЕРЛА» найбільша програма, яка фінансується USAID для підтримки реформи децентралізації в Україні, розповів Миргородський міський голова Сергій Соломаха, який разом із своїм заступником Наталією Молочко взяли участь в офіційному відкритті проєкту. 

"Наша мета – створити комфортні умови життя для людей в громадах, підвищити якість і доступність соціальних і державних послуг. Вдячний Уряду США за вагому підтримку в досягненні цієї цілі", -  відзначив на урочистому відкритті заходу Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Радий, що п’ять громад Полтавщини – Миргородська, Оржицька, Диканська, Лубенська та Сенчанська – одними з перших у державі долучилися до цієї ініціативи», – сказав Олег Синєгубов під час урочистого відкриття заходу.

У межах масштабного заходу також відбулися тематичні панельні дискусії. Одна з таких була присвячена комплексному підходу до місцевого самоврядування. Очільники громад дискутували про просторове планування, яке є однією з ініціатив проєкту  HOVERLA.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 07 лютого  2023 року.

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net