Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород у проєкті "Говерла"
2021-11-05

Експерти Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») сьогодні з робочим візитом перебувають у Миргороді. Під час зустрічі з керівництвом громади обговорюють організаційну спроможність громади, цілі та завдання проєкту, а також проводять опитування за різними  напрямками.

Тридцять територіальних громад із Волинської, Львівської та Полтавської областей були відібрані до участі у проєкті USAID "Говерла". Його мета  - сприяти реформі децентралізації та поліпшити ті сфери, які актуальні для жителів. Миргородська громада теж увійшла до переліку громад, де впродовж п'яти років буде реалізовуватися ця міжнародна ініціатива.

Спілкуючись з експертами міський голова Сергій Соломаха підкреслив, що громада завжди готова до співпраці, вчитися новому і ділитися досвідом.  "Проєктна діяльність - це один із важливих напрямків в роботі міської ради. Сподіваюсь, що  участь  у черговому проєкті,  буде успішною та принесе користь всій громаді,"- сказав міський голова.

 Як повідомила експерт з юридичних питань проєкту Галина Семенець, у межах робочого візиту команда Проєкту "Говерла" проводить аналіз організаційної спроможності громади, залучивши до опитування  представників структурних підрозділів міської ради. За словами керівника проєкту "Говерла" у Полтавській області Ганни Бабкової, цей проєкт буде найпотужнішим в Україні з підтримки реформи місцевого самоврядування. В Україні  до участі в проєкті відібрано  три області: Полтавська, Львівська та Волинська. Цим громадам пропонували  подати заявку для участі. У Полтавській області  в проєкті беруть участь п'ять громад, у тому числі і Миргородська. У процесі відбору було враховано демографічний стан, соціально-економічне становище, а також потреби громад,  які б вони хотіла вирішити.

Проєкт розрахований на п'ять років. У процесі співпраці буде надана технічна та консультативна підтримка, а також після проведеного аналізу стану справ у громаді, буде визначено інші напрямки підтримки, які потрібно вирішити в різних сферах життєдіяльності громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 07 лютого  2023 року.

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net