Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород приймає делегацію з Кам’янської ОТГ
2019-01-28

Уже традиційними стали візити представників органів місцевого самоврядування багатьох міст до Миргорода. До нас їдуть подивитися, чим живе місто-курорт, як вирішує проблеми, та звісно, ж доторкнутися до історичних і культурних джерел. 26 січня Миргород з офіційним візитом відвідала делегація Кам'янської ОТГ на чолі з її керівником Володимиром Тіроном.

Посадовці та представники депутатського корпусу Кам'янської міської ради Черкаської області цікавилися досвідом миргородців у різних сферах життєдіяльності. Міський голова Сергій Соломаха розповів гостям про Миргород, його історію та сьогодення. Окреслив основні напрямки розвитку. Про Кам'янку розповів Володимир Тірон та запросив відвідати їхнє історичне місто. Він зазначив, що з минулого року до міської громади приєдналися дві сільські ради і утворилася ОТГ, яка прирівнюється до міста обласного значення і відповідно має свої переваги. Обмінявшись символічними подарунками відбулося обговорення актуальних для обох громад: наповнення бюджету, його видатки, робота комунальної галузі, співпраця депутатського корпусу та інше. Після офіційної зустрічі і предметної розмови гості здійснили екскурсію містом, побували на курорті "Миргород" та познайомилися з його лікувально-діагностичною базою.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net