Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргород отримав чергову відзнаку за кращу практику місцевого самоврядування
2020-10-16

Диплом за перемогу в конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2020 році  за кращу практику «Впровадження сучасних освітніх технологій у м.Миргород Полтавської області» вручили  міському голові Сергію Соломасі у Міністерстві розвитку громад та територій України, де 16 жовтня відбулася  офіційна церемонія нагородження фіналістів цьогорічного конкурсу.

Миргородська практика "Впровадження сучасних освітніх технологій у м.Миргород» - це впровадження в  наших школах  електронних журналів та щоденників, ресурсне забезпечення учасників освітнього процесу: придбання ноутбуків та проведення Інтернет-зв'язку. Модернізація освітнього процесу стала можливою завдяки підтримці надійних партнерів з Литви та співфінансуванню з обласного бюджету. Завдяки перемозі два роки поспіль у обласному конкурсі розвитку територіальних громад Миргород отримав 1,2 млн. грн. з обласного бюджету на встановлення відеокамер та програмного забезпечення у навчальних закладах, проведення Інтернету та придбання ноутбуків. Розробником програмного забезпечення "Моя школа" є литовська ІТ-компанія "NEVDA". Завдяки підготовленій відділом муніципальних ініціатив, інвестицій та  енергоменеджменту міської ради відповідної заявки і підтримці партнерів, місто отримало цю заслужену нагороду! Вітаємо!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Планове  відключення електропостачання 

     
     
Оголошення

Миргородська міська територіальна виборча комісія  інформує

     
     
Оголошення

28 жовтня о 10.00  у сквері Слави  відбудеться покладання квітів із нагоди річниці визволення України від нацистських загарбників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net