Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргород отримає співфінансування на капітальні ремонти
2020-06-19

Комісією при Мінрегіоні на засіданні було  погоджено перелік проєктів, які у 2020 році отримають фінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Погоджено всі 37 проєктів. Миргород отримає співфінансування на капітальний ремонт фасаду та частини приміщень підвалу будівлі гімназії ім. Т. Шевченка, на капітальний ремонт частини покрівлі будівлі ЗОШ №9 ім.І. Зубковського та на  реконструкцію футбольного поля з влаштуванням штучного покриття на стадіоні "Старт".

 Варто зазначити, що 20 із 37 проєктів спрямовані на сферу медицини, зокрема поліпшення матеріальної бази закладів охорони здоров'я, що є надважливим, особливо в умовах боротьби з коронавірусною інфекцією. Решта проєктів направлені на покращення якості надання освітніх та культурних послуг, розбудову спортивної інфраструктури. 

Наразі очікується затвердження Кабінетом Міністрів України відповідного розпорядження та надходження коштів для втілення проєктів.

Згідно з Порядком та умовами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України, 80% субвенції розподіляється між регіонами відповідно до чисельності населення. Комісією було враховано ті пропозиції, які відповідають Порядку та умовам. Решта пропозицій, після доопрацювання, буде включена до проекту розпорядження Уряду у визначеному законодавством порядку», –  повідомив Міністр Олексій Чернишов.

Загалом Комісія розглянула пропозиції щодо 1089 проєктів на суму 1,4 млрд гривень. За результатами розгляду, було схвалено близько 900 проєктів на понад 1,2 млрд. гривень.

Як зазначив Міністр, Державним бюджетом на 2020 рік Мінрегіону передбачено субвенцію в обсязі 1,7 млрд. гривень.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Планове  відключення електропостачання 

     
     
Оголошення

Миргородська міська територіальна виборча комісія  інформує

     
     
Оголошення

28 жовтня о 10.00  у сквері Слави  відбудеться покладання квітів із нагоди річниці визволення України від нацистських загарбників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net