Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргород ділиться досвідом
2016-07-12

Із навчальним візитом Миргород відвідали представники органів місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємства та представники громадськості Донецької та Луганської областей. Захід відбувся містами Полтавської області в рамках Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» за Програмою навчального візиту на тему: «Місцевий економічний розвиток та створення нових робочих місць».

Про життєдіяльність міста, його напрацювання, проектну діяльність та проблеми розповіли делегатам зі Сходу перший заступник міського голови Сергій Швайка та заступник міського голови Сергій Павленко. Учасники навчального візиту побували на об’єктах міста, де втілені енергозберігаючі технології, ознайомилися з роботою КП "Спецкомунтранс", побачили реконструкцію мосту через річку Хорол та прогулялися "Миргородкурортом".

Гості були приємно вражені досвідом миргородців у реалізації проектів та залученні позабюджетних коштів для поліпшення загального клімату в місті.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net