Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Музика і гумор
2018-04-05

Музика - універсальне мистецтво, вона здатна відобразити всі існуючі в світі явища, в тому числі і так званий феномен гумору. Гумор у музиці може бути пов'язаний з комічним текстом - в опері, опереті, пісні. Але інструментальні твори також можуть містити елементи гумору, жарту, позитиву.

Якщо комусь здається, що музиканти – це невеселі люди, які з ранку до вечора грають лише гами, арпеджіо, етюди, то вони дуже помиляються. Адже музиканти, особливо діти, полюбляють грати різні твори, також і веселі, жартівливі.

Саме такі твори і звучали у виконанні юних музикантів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця на традиційному концерті «Гумор в музиці». На різних інструментах учні виконували цікаві твори, такі як  «Мавпочки на дереві», «Пригоди Незнайки», «Граємо бугі», «Як назвати папугу» і багато інших, співали веселі пісні.

Глядачі концерту побачили та почули чарівно-веселі виступи юних музикантів, які своєю грою продемонстрували не тільки гарні виконавські здібності, але і здатність до креативного самовираження.

Весело, з гумором провела цей концерт викладач Нечипорчук Н.В. Всі присутні отримали: Море позитивних емоцій! Гарний настрій! Яскраві виступи! Щирі посмішки!

 

Ірина Кацарська,

директор Миргородської дитячої

музичної школи ім.А.П.Коломійця

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net