Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Музичний вечір-експромт «Рояль в кущах»
2020-02-09

07 лютого 2020 року шанувальники музичного мистецтва мали змогу поринути у безмежний світ чарівної музики і пісні. У літературно-меморіальному музеї Д.Гурамішвілі відбувся музичний вечір-експромт «Рояль в кущах», який зібрав самодіяльних та професійних піаністів, а також поціновувачів музики. Ідею проведення заходу організаторам підказали відвідувачі, які приходили на екскурсію в музей, а потім просилися пограти на фортепіано.

   Студенти Університету III віку взяли активну участь у музичному вечорі. Вони дружно співали різноманітних пісень і насолоджувались смачною кавою, якою пригощали працівники музею. Найактивнішими були Раїса Карюк, яка не тільки співала, а й акомпанувала на фортепіано та Ніна Носова, що виконувала свої авторські пісні, музику до яких написала Раїса Карюк.

   Програма заходу була насичена різноманітними музичними жанрами: звучали українські народні пісні, романси, сучасна музика, пісні із популярних кінофільмів, всесвітньо відомі класичні твори та авторські пісні. Підопічні Територіального центру з великим захопленням переглядали кумедні відеоролики про музичні експромти, які приготували організатори вечора.

   Щирим, теплим, проникливим і захоплюючим був музичний вечір «Рояль в кущах», який надзвичайно сподобався студентам Університету III віку. Тому вони дякували за незабутній вечір працівникам музею і з нетерпінням чекають на продовження.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

     
     
Громадські слухання

Запрошуємо до участі в громадських слуханнях мешканців сіл Дібрівка, Показове, Стовбине

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net