Военкомат Центр зайнятості АМУ
Можливості позитивного впливу на роботодавця
2019-04-09

У приміщенні Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ для осіб, які зареєстровані в службі зайнятості, як безробітні, відбувся тренінг «Техніка пошуку роботи. Можливість позитивного впливу на роботодавця».

Учасники заходу ознайомились з правилами підготовки до співбесіди та елементами самопрезентації і самоаналізу, використавши методику SWOT-аналізу для оцінки внутрішніх і зовнішніх факторів, які впливають на розвиток особистості та метод Elevator Pitch для створення короткої розповіді для представлення себе потенційному роботодавцю або інвестору за обмежений проміжок часу.

Під часу тренінгу також було розглянуто форми та види співбесіди, та складові їх успішного проведення.

 

Ю.Чухій,

 фахівець Миргородської міськрайонної філії

Полтавського ОЦЗ

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net