Военкомат Центр зайнятості АМУ
Можливості позитивного впливу на роботодавця
2019-04-09

У приміщенні Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ для осіб, які зареєстровані в службі зайнятості, як безробітні, відбувся тренінг «Техніка пошуку роботи. Можливість позитивного впливу на роботодавця».

Учасники заходу ознайомились з правилами підготовки до співбесіди та елементами самопрезентації і самоаналізу, використавши методику SWOT-аналізу для оцінки внутрішніх і зовнішніх факторів, які впливають на розвиток особистості та метод Elevator Pitch для створення короткої розповіді для представлення себе потенційному роботодавцю або інвестору за обмежений проміжок часу.

Під часу тренінгу також було розглянуто форми та види співбесіди, та складові їх успішного проведення.

 

Ю.Чухій,

 фахівець Миргородської міськрайонної філії

Полтавського ОЦЗ

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net