Военкомат Центр зайнятості АМУ
Моніторинг стану факторів зовнішнього середовища Миргорода
2019-06-19

Згідно з планом моніторингових досліджень по м. Миргород на 2019 рік, Миргородським МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» за період з 08.06.2019 р. по 14.06.2019 р. було досліджено:

 1. Питної води  з міського водогону:
 • на мікробіологічні показники 15 проб - без відхилень .
 • на санітарно – хімічні показники 2 проби  із них – 2 не відповідають ДСАНП іН 2.2.4 – 171 -10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по вмісту хлоридів та фторидів природнього походження.
 1. Води з поверхневих водойм в місцях водокористування (р. Хорол):

На мікробіологічні показники  досліджено 4 проби води, а саме: міський пляж КП «Спецкомунтранс» - 1,  зона відпочинку біля грензавода – 1, зона відпочинку біля парку «Слава» - 1, санаторій ім. Гоголя – 1. Індекс лактозо – позитивних кишкових паличок не перевищував встановлену норму, (не більше 5000 ЛКП), а саме:

 • міський пляж КП «Спецкомунтранс» - 4400
 • зона відпочинку біля парку «Слава» - 3900
 • зона відпочинку біля грензавода – 2800
 • сан. ім. Гоголя – 3600.

Досліджено 3 проби піску на мікробіологічні показники та наявність яєць гельмінтів – ( міський пляж КП «Спецкомунтранс»). Патогенної мікрофлори та яєць гельмінтів не виявлено.

 1. Питної води шахтних колодязів, яку споживають вагітні жінки:
 • на вміст нітратів досліджено 2 проби, у яких визначено перевищенння вмісту даного інгредієнту у 3, 1 рази та у  5 разів, що не відповідає ДСАНП іН 2.2.4 – 171 -10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Вагітним жінкам, власникам шахтних колодязів, не рекомендовано викристовувати воду з підвищеним вмістом нітратів для питних потреб, так як вона несе шкоду здоров’ю майбутньої дитини.  Рекомендовано вживати воду питну очищену. Або користуватися альтернативним джерелом водопостачання  після проведення лабораторних досліджень на вміст нітратів.

4. Проведено інструментальних вимірювань:

 • 15 вимірювань потужності експозиційної дози гамма-випромінювання на території м.Миргорода. Відхилень від гігієнічних нормативів не було - потужність експозиційної дози гамма-випромінювання місцевості становить від 11 до 14 мкР/год, що не перевищує нормативних значень.

 

 

 Миргородський МВПЛД

ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net