Военкомат Центр зайнятості АМУ
Міжнародний форум муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді
2018-06-02

1 червня 2018 року, у Всесвітній день захисту дітей, в Києві відбувся Міжнародний форум муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді. Учасники заходу ділилися досвідом щодо місцевого розвитку, орієнтованого на інвестування у майбутнє дітей та молоді. Делегатом від Миргорода був перший заступник міського голови Сергій Швайка.

У форумі взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, представник ФН в ООН в Україні Каспар Пік, Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Голова Національної Молодіжної Ради України Андрій Колобов, міські голови, голови ОТГ, молодіжні громадські об'єднання.

Відкрив міжнародний форум Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман. Він повідомив, що з 2019 року громади, які братимуть участь у програмі “Громада, дружня до дітей і молоді”, будуть отримувати на 1% більше надходжень від податку на доходи фізичних осіб. За словами прем’єра, ці кошти будуть використані на проекти з підтримки дітей в громадах.

Громади-учасниці ініціативи, які вестимуть активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді, матимуть шанс в майбутньому отримати від ЮНІСЕФ спеціальний статус і відзнаку, що дозволить громаді більш тісно працювати з іншими громадами, як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, у соціальні проекти.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії з питань освіти

16.12.2019 року о 13.00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net