Военкомат Центр зайнятості АМУ
Місцеві практики розв’язання проблем ВПО
2016-11-07

У Києві відбувся дводенний національний форум місцевих практик розв’язання проблем, пов’язаних із внутрішнім переміщенням населення в Україні.  На заході зібралися місцеві громади з усієї України, представники громадянського суспільства, які займаються проблемами ВПО та приймаючих громад, експерти, науковці, ЗМІ та міжнародні організації для обговорення сучасних стратегій і підходів, які допомагають ефективно вирішувати конкретні потреби як переселенців, так і приймаючих громад на місцевому рівні.

З вітальними словами до учасників форуму звернулися Блерта Чела, заступник Директора Програми розвитку ООН в Україні, Георгій Тука, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України,Наталія Веселова, народний депутат Верховної Ради України, секретар Комітету з питань соціальної політики, праці та пенсійного забезпечення .

   Зі співдоповіддю Cтратегії та програми, які спрямовані на розв’язання ситуації з внутрішнім переміщенням населення, виступив Володимир Кір'ян,  директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .

Під час роботи у секціях Володимир Кір'ян, директор Миргородського центру соціальних служб для сімї" ї, дітей та молоді  Валентина Донцова, керівник Єдиного центру допомоги ВПО презентували комплексну модель допомоги ВПО на прикладі Єдиного центру допомоги ВПО міста Миргород.

На форумі було також презентовано збірку місцевих практик розв’язання проблем, пов’язаних із внутрішнім переміщенням населення, підготовлену ПРООН. Збірка має на меті стати провідником для представників місцевої і регіональної влади, активістів та представників громадянського суспільства, які займаються питаннями внутрішнього переміщення в Україні, а також заохотити застосування цих практик у своїх громадах, щоб ефективніше допомагати ВПО, сприяти соціальній згуртованості, безпеці і мирному співіснуванню в Україні.

До збірки увійшло 27 показових місцевих сучасних практик, нових підходів і історій успіху вирішення проблем внутрішнього переміщення населення.

Форум, який був організований ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії, дав можливість місцевим громадам поширити досвід розв’язання проблем внутрішнього переміщення населення країни на місцевому рівні та презентувати успішні практики ефективної взаємодії жителів громади та переміщених осіб.

Останні два роки Україна переживає найгіршу у своїй історії кризу внутрішнього переміщення населення. З початку конфлікту у 2014 році 1,7 мільйонів людей були вимушені залишити свої домівки.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net