Военкомат АМУ
"Місто: ефективне управління через менеджмент енергії"
2015-06-09

Виклики енергоефективності та муніципальний енергоменеджмент стали провідними темами конференції "Місто: ефективне управління через менеджмент енергії", що відбулася 3-4 червня в Чернівцях. Делегатами від Миргорода були міський голова Сергій Соломаха та його заступник Максим Верещак.

Річна конференція проекту GIZ "Енергоефективність у громадах" під назвою "МІСТО: ефективне управління через менеджмент ЕНЕРГІЇ" відбулася під егідою Чернівецької міської ради. У заході взяли участь міста-члени консорціуму,  представники центральних обласних виконавчих органів влади, міської влади та комунальних підприємств, енергоменеджери й представники неурядових організацій міст-партнерів, українські та закордонні експерти і консультанти Німецького товариства міжнародного співробітництва DeutscheGesellschaftfuerInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
  Протягом дводенної конференції регіональні координатори та енергоменеджери всіх консорціумів-учасників представили свої напрацювання та поточний стан справ у містах-парнерах, обговорили виклики, що постають у процесі розробки та впровадження системи муніципального енергоменеджменту та енергомоніторингу, прийняття та реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), а також обмінялися досвідом і власним баченням перспектив та планів щодо подальшої співпраці в рамках проекту задля сприяння розвитку міст-партнерів. Результати співпраці Миргорода з міжнародними фінансовими корпораціями представив заступник міського голови Максим Верещак.
 
  Під час другого дня заходу учасники мали можливість спілкування у форматі відкритого діалогу. За словами Миргородського міського голови Сергія Соломахи, досягнуто домовленостей про чергову допомогу від Проекту GIZ для впровадження енергозберігаючих заходів у навчальних закладах. Мова йде про модернізацію басейну ДНЗ №11 "Теремок". Міський голова також подякував партнерам Проекту за співпрацю у допомозі по реалізації в місті низки енергоощадних проектів: "Термомодернвізація ДНЗ №5 "Сонечко", встановлення сонячних світильників на найнебезпечніших пішохідних доріжках, упровадження системи енергомоніторингу в бюджетних закладах та підтримку розвитку велоруху в Миргороді.


  Довідково:
 
  Проект українсько-німецького співробітництва GIZ “Енергоефективність у громадах” розпочався у вересні 2013 року і триватиме до серпня 2016 року. Діяльність проекту полягає у покращенні енергетичної ситуації в Україні шляхом розвитку потенціалу місцевої влади з метою посилення здатності громад виконувати роль рушійної сили у впровадженні заходів з підвищення енергоефективності. На регіональному та місцевому рівні проект надає підтримку 5 консорціумам міст, лідерами яких виступають: Дніпропетровська обласна рада, Житомирська міська рада, Полтавська обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада та Сєвєродонецька міська рада.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Зустріч міського голови з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

Графік проведення зустрічей міського голови Сергія Соломахи з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

     
     
Увага! Скликається сесія!

29 січня 2019 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається сорок третя сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Водохреща у Миргороді: де освячуватимуть воду

У День свята Водохреща, 19 січня, освячення води  у Миргороді   проходитиме: 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net