Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Місто: ефективне управління через менеджмент енергії"
2015-06-09

Виклики енергоефективності та муніципальний енергоменеджмент стали провідними темами конференції "Місто: ефективне управління через менеджмент енергії", що відбулася 3-4 червня в Чернівцях. Делегатами від Миргорода були міський голова Сергій Соломаха та його заступник Максим Верещак.

Річна конференція проекту GIZ "Енергоефективність у громадах" під назвою "МІСТО: ефективне управління через менеджмент ЕНЕРГІЇ" відбулася під егідою Чернівецької міської ради. У заході взяли участь міста-члени консорціуму,  представники центральних обласних виконавчих органів влади, міської влади та комунальних підприємств, енергоменеджери й представники неурядових організацій міст-партнерів, українські та закордонні експерти і консультанти Німецького товариства міжнародного співробітництва DeutscheGesellschaftfuerInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
  Протягом дводенної конференції регіональні координатори та енергоменеджери всіх консорціумів-учасників представили свої напрацювання та поточний стан справ у містах-парнерах, обговорили виклики, що постають у процесі розробки та впровадження системи муніципального енергоменеджменту та енергомоніторингу, прийняття та реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), а також обмінялися досвідом і власним баченням перспектив та планів щодо подальшої співпраці в рамках проекту задля сприяння розвитку міст-партнерів. Результати співпраці Миргорода з міжнародними фінансовими корпораціями представив заступник міського голови Максим Верещак.
 
  Під час другого дня заходу учасники мали можливість спілкування у форматі відкритого діалогу. За словами Миргородського міського голови Сергія Соломахи, досягнуто домовленостей про чергову допомогу від Проекту GIZ для впровадження енергозберігаючих заходів у навчальних закладах. Мова йде про модернізацію басейну ДНЗ №11 "Теремок". Міський голова також подякував партнерам Проекту за співпрацю у допомозі по реалізації в місті низки енергоощадних проектів: "Термомодернвізація ДНЗ №5 "Сонечко", встановлення сонячних світильників на найнебезпечніших пішохідних доріжках, упровадження системи енергомоніторингу в бюджетних закладах та підтримку розвитку велоруху в Миргороді.


  Довідково:
 
  Проект українсько-німецького співробітництва GIZ “Енергоефективність у громадах” розпочався у вересні 2013 року і триватиме до серпня 2016 року. Діяльність проекту полягає у покращенні енергетичної ситуації в Україні шляхом розвитку потенціалу місцевої влади з метою посилення здатності громад виконувати роль рушійної сили у впровадженні заходів з підвищення енергоефективності. На регіональному та місцевому рівні проект надає підтримку 5 консорціумам міст, лідерами яких виступають: Дніпропетровська обласна рада, Житомирська міська рада, Полтавська обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада та Сєвєродонецька міська рада.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 31 січня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net