Военкомат Центр зайнятості АМУ
Міський голова зустрівся із журналістами
2020-05-22

22 травня міський голова Сергій Соломаха зустрівся з представниками місцевих та регіональних ЗМІ. Під час пресконференції очільник міста розповів про поточну ситуацію в місті, діяльність міської влади  щодо забезпечення життєдіяльності Миргорода в умовах карантину та на етапах його послаблення.

Розпочав міський голова з бюджету, зазначивши, що уперше за 10 років є суттєве невиконання міського кошторису. За чотири місяці воно становить 6,5 млн.грн. Недоотримали кошти через закриті курорти та частину підприємств, які не працювали під час карантину. Ситуація складна, але зусилля спрямують на мінімізацію цього впливу на  життєдіяльність міста. Всі важливі галузі отримають необхідне фінансування.

Не згорнули і реалізацію проєктів, які виконуються у співфінансуванні з іншими джерелами. Наприклад, проєкт по реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 та  проєкт по будівництву велодоріжок  по вул.Гоголя, що співфінансуються з державного фонду регіонального розвитку. Кілька проєктів буде реалізовано у освітній сфері з допомогою освітньої субвенції (кошти передбачені на ремонт та оснащення харчоблоків). Повинен реалізуватися проєкт по рекострукції старого приміщення колишньої першої школи під школу мистецтв. Тендерні процедури пройдені і вже розпочаті роботи.

Також міський голова розповів про ситуацію по захворюванню на коронавірус та заходах послаблення карантину, які передбачені постановами Уряду, протокольними рішеннями регіональної та міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Обговорювали на зустрічі також і питання децентралізації та місцеві вибори.

Під час прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошується проведення обласного конкурсу "Кращі товари Полтавщини

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net