Военкомат Центр зайнятості АМУ
Міський голова спілкувався з представниками ЗМІ
2017-02-23

 Міський голова Сергій Соломаха зустрівся з представниками місцевих ЗМІ. На прес-конференції мер зосередив  увагу на основних питаннях і проблемах, над вирішенням яких працює міська рада і виконавчий комітет. Зустріч пройшла у форматі "діалогу". Передусім, представники мас-медіа цікавилися ситуацією з дорожнім покриттям. За зиму міські дороги місцями перетворилися на суцільні вибоїни, - констатує міський керманич і додає: кошти на відповідні види робіт закладені у бюджеті. Дорожні роботи розпочнуться з настанням сприятливої погоди. А роботи буде чимало, - підкреслює очільник міста.

Наразі в активній фазі - реконструкція мосту. Основна робота вже виконана: змонтовано всі 30 балок. По плану йтиме бетонування та благоустрій.

У процесі реконструкції і головна спортивна база міста - стадіон "Старт". Там триває ремонт підтрибунних приміщень. Раніше було замінено сидіння, перекрито дах,  відновлено систему опалення  та футбольне поле. У планах – облаштування футбольного поля зі штучним  покриттям, вхідної групи та будівництво тротуару. Кінцевий термін робіт - 2018 рік.

Цікавилися медійники  і питанням віялового відключення світла у зв'язку з запровадженням кризового стану в енергетичній системі Україні. Як повідомив Сергій Павлович, Полтавську область не включено у цей перелік. Однак, все залежатиме від реальної ситуації  в країні. Нині ж підприємство проводить планові ремонти, графік яких розміщено на сайті ПАТ "Полтаваобленерго".

Порушували журналісти тему так званого львівського сміття, яке виявили  на території нашої  області. За словами  Сергія Соломахи, звернення щодо можливого прийняття  побутових відходів з західного регіону на Миргородський полігон надходили від керівництва Полтавщини. Обговоривши  це питання, на комісії з питань роботи житлово-комунального господарства було прийнято рішення - відмовити. Мер додав, що  на рівні області триває обговорення створення у районах полігонів для сміття. Біликівське сміттєзвалище розраховане для прийому місцевих відходів на 10 років.

Серед порушених представниками ЗМІ питань йшлося також про медичне обслуговування мешканців міста, виконання міського бюджету, ситуації щодо передачі комунальних підприємств на баланс міста, екологічні проблеми.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net