Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Міська владає шукає шляхи підтримки підприємців під час карантину
2021-04-12

У Миргороді підприємці, які через карантинні обмеження вимушено призупинили свою роботу, зібралися на мирну акцію протесту під міською радою. Основні їхні вимоги - дозволити працювати підприємцям, які зачинилися відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС.  Рішуче налаштовані підприємці, а серед них і депутати міської ради, готові відстоювати свої права та стукати в усі  інстанції.

 Із підприємцями спілкувалися перший заступник міського голови Олександр Острянин та заступник міського голови Наталія Молочко. Олександр Острянин пояснив, що рішення про додаткові карантинні обмеження, в тому числі і  щодо заборони торгівлею непродовольчими товарами в магазинах і на ринках, було ухвалено обласною комісією з питань ТЕБ та НС через зростання захворюваності на коронавірус. Міська влада також стурбована таким станом речей і в межах компетенції намагається вплинути на ситуацію для її позитивного вирішення: підготовлено та направлено звернення на адресу обласного керівництва щодо перегляду регламенту роботи підприємців нашої громади, що перебуває у помаранчевій зоні карантину. Направлено і звернення від самих підприємців Миргородської МТГ. Про результати розгляду звернення буде проінформовано  додатково.

За пропозицією представників міської влади для координації спільних дій було створено робочу групу з числа підприємців, які співпрацюватимуть з органами місцевого самоврядування. 


 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній у грудні

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю першого заступника міського голови, секретаря міської ради та заступників міського голови на грудень 2022 року

 

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 07 грудня 2022 року

 

     
     
Оголошення

Сплатіть борги до бюджету громади!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net