Военкомат Центр зайнятості АМУ
Малі фізкультурні форми в роботі з дошкільниками
2016-12-15

На базі НВК «Гелікон» м. Миргород (директор Полтавська Д.А., вихователь- методист Парфенчик Н.І.) відбулося чергове засідання Школи педагогічної майстерності інструкторів з фізичної культури ДНЗ. На розгляд та обговорення  було винесено питання «Малі фізкультурні форми фізичного виховання дошкільників». У підготовленій презентації інструктор з фізкультури комплексу Супруненко Л.Г. розкрила теоретичні основи, значення та види малих фізкультурних форм, які використовуються у роботі з дітьми.

Під час «майстер–класу» учасники школи вправлялися у виконанні  ігрових вправ - кумедних фізкультуринок. Ефективним методичним прийомом запропонованої форми фізичного виховання є її гумористична складова, сміхотерапія. Сміх чудово розслаблює м’язи, скелет, знімає загальне напруження в тілі та свідомості.

Переваги веселого підходу до фізичного виховання  Лідія Григорівна показала на прикладі  фізкультурного заняття «Циркові ведмежата», проведеного в середній групі. Цікавий ігровий сюжет викликав у дітей  позитивні емоції, психофізичне задоволення. Радісна фізкультура створює передумови для високої мотивації дітей до рухової діяльності, оздоровлення.

Учасники зібрання відмітили доцільність і  важливість такої форми роботи з дітьми та зробили висновок: педагогіка дошкільного дитинства має бути радісною!

Силко В.П.,

методист ММК

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net