Военкомат Центр зайнятості АМУ
Малі фізкультурні форми в роботі з дошкільниками
2016-12-15

На базі НВК «Гелікон» м. Миргород (директор Полтавська Д.А., вихователь- методист Парфенчик Н.І.) відбулося чергове засідання Школи педагогічної майстерності інструкторів з фізичної культури ДНЗ. На розгляд та обговорення  було винесено питання «Малі фізкультурні форми фізичного виховання дошкільників». У підготовленій презентації інструктор з фізкультури комплексу Супруненко Л.Г. розкрила теоретичні основи, значення та види малих фізкультурних форм, які використовуються у роботі з дітьми.

Під час «майстер–класу» учасники школи вправлялися у виконанні  ігрових вправ - кумедних фізкультуринок. Ефективним методичним прийомом запропонованої форми фізичного виховання є її гумористична складова, сміхотерапія. Сміх чудово розслаблює м’язи, скелет, знімає загальне напруження в тілі та свідомості.

Переваги веселого підходу до фізичного виховання  Лідія Григорівна показала на прикладі  фізкультурного заняття «Циркові ведмежата», проведеного в середній групі. Цікавий ігровий сюжет викликав у дітей  позитивні емоції, психофізичне задоволення. Радісна фізкультура створює передумови для високої мотивації дітей до рухової діяльності, оздоровлення.

Учасники зібрання відмітили доцільність і  важливість такої форми роботи з дітьми та зробили висновок: педагогіка дошкільного дитинства має бути радісною!

Силко В.П.,

методист ММК

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net