Военкомат Центр зайнятості АМУ
МАГи в дії: облаштування дитячого ігрового майданчика новим ігровим комплексом з гіркою на Шишацькій
2019-11-08

  Головна ціль проєкту досягнена – це оновлення дитячого майданчика поруч з нашими будинками на вулиці Шишацькій 86-А та 86-Б. На подвір'ї встановлений новий безпечний ігровий комплекс, на якому діти проводять своє дозвілля. 

Активний тато цього подвір'я Валерій Федоренко за власний кошт виготовив і встановив пісочницю, яка закривається. ТОВ "М-Термо" організувало безкоштовну доставку ігрового комплексу. На зекономлені від цього кошти змогли придбати також дитячий столик із сидіннями, які встановили у тіні дерева. Це дало змогу багатьом дітям (близько 80 дітей, які проживають в багатоквартирних будинках  86-А та 86-Б по вул.Шишацькій та з прилеглих вулиць приватного сектору вул.Мічуріна, Вовка, Свідницького, Шишацька, пров. Наріжного, Партизанський, Вовка та інших) у цьому мікрорайоні знову мати улюблене місце для відпочинку та розваг. Дітлахи більше часу проводять на свіжому повітрі, розвиваються та спілкуються.

За словами автора проєкту Вєроніки Силки, ця спільна робота сприяла об'єднанню мешканців подвір'я: до ініціативної групи долучалися не лише батьки дітей, але і жителі, в яких вже дорослі діти і молоді пари без дітей.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net