Военкомат Центр зайнятості АМУ
Літо – найкраща пора!
2016-06-16

Літо не лише дає можливість звільнитись від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями. Це ще й пора ігор, вільного вибору занять, поповнення новими силами.

Організація пришкільних таборів одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період.

Міська бібліотека для дітей вже вкотре активно долучилася до організації та проведення вільного відпочинку дітей шкіл міста. Працівниками було розроблено багато цікавих заходів. В перший день відкриття таборів було презентовано виставку дитячих малюнків «Весь світ в долонях дитини».

Разом з бібліотекарями діти подорожували дорогами казок у грі-подорожі «Чарівним потягом до казкового лісу», дізналися багато нового, перевірили свої знання в цікавих завданнях.

А театралізоване свято «На казковій галявині», за участю казкових героїв – учнів 7-А класу гімназії ім. Т.Г.Шевченка подарувало справжнє задоволення.

Старші діти мали змогу дізнатися щось нове з історії України за допомогою пізнавальної гри-квесту «Подорож по Україні», де долаючи певні етапи гри, учасники давали відповіді на непрості запитання.

Під час відвідування бібліотеки школярі отримали масу задоволення, багато цікавої та корисної інформації.

За весь період роботи таборів бібліотеку відвідало понад 500 дітей.

Ми хочемо висловити вдячність нашим активним читачам Скачко Д., Гунькало А., Мірошніченко В., Радченка А., Манько П., Ващук А., за допомогу у проведенні заходів для дітей.

Бібліотекарі бажають дітям приємного відпочинку в літку та чекають їх у себе в бібліотеці.

 

Бібліограф міської бібліотеки для дітей Н. Макуха

Фото Н. Макуха

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії з питань освіти

16.12.2019 року о 13.00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net