Военкомат АМУ
Легалізація доходів від оренди житла
2018-06-11

Шановні жителі міста!

Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради звертає Вашу увагу, що правовідносини щодо найму житла регулюються главою 59 Цивільного кодексу України. Даний вид договору не може бути безоплатним, а тому в будь–якому разі орендодавець отримує дохід.

Відповідно до статті 813 Цивільного кодексу України сторонами у договорі найму житла можуть бути фізичні та юридичні особи. Спеціальні норми, які стосуються оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), містяться в п. 170.1 Податкового кодексу України. Тобто, кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно в оренду (нежитлова нерухомість, квартири, будинки чи навіть кімнату в оренду, довгострокову або подобову) іншій фізичній особі має подати Декларацію та сплатити з отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб. Звертаємо увагу, що надходження податку на доходи фізичних осіб - один із резервів наповнення місцевого бюджету. Сплачуючи цей податок, Ви підтримуєте саме місцеві бюджети своїх громад кошти якого спрямовуються на соціальні потреби населення та розвиток нашого міста.

Відповідно Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 р. № 329) для розрахунку житлової субсидії враховуються доходи фізичних осіб інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків. Громадяни, які здають житло в оренду та отримують житлову субсидію, повинні задекларувати доходи отримані від здачі житла в найм, тому що ці доходи враховуються при нарахуванні житлової субсидії.

 

Начальник відділу праці

УСЗН Миргородської міської ради Т. М. Овлах

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

У системі електронних публічних закупівель ProZorro з'явилося нове електронне поле “класифікація суб’єктів господарювання”

     
     
Скликається громадська рада

24 травня 2019 року о 13:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net