Военкомат Центр зайнятості АМУ
Крути: і сум, і біль, і вічна слава
2015-01-29

29 січня в Україні вшановують пам’ять героїв Крут. 97 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. 

З нагоди пам’ятної дати у Миргороді відбулося покладання квітів до пам’ятника Миргородським козакам від нащадків. У заході взяли участь представники влади, політичних та громадських організацій, історики, краєзнавці, громадськість.  На зібранні говорили про історію та сьогодення, про патріотизм українців у боротьбі проти  окупантів.

 Цій трагічній сторінці в житті українського народу були присвячені години  та уроки пам’яті, книжкові виставки, виховні години та тематичні уроки, що проходять на цьому тижні у  закладах освіти та культури нашого міста.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії по освіті

18 лютого 2020 року о 14.30 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

 

     
     
Засідання бюджетної комісії

18 лютого 2020 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання соціальної комісії

17 лютого 2020 року о 14.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net