Военкомат Центр зайнятості АМУ
Крути: і сум, і біль, і вічна слава
2015-01-29

29 січня в Україні вшановують пам’ять героїв Крут. 97 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. 

З нагоди пам’ятної дати у Миргороді відбулося покладання квітів до пам’ятника Миргородським козакам від нащадків. У заході взяли участь представники влади, політичних та громадських організацій, історики, краєзнавці, громадськість.  На зібранні говорили про історію та сьогодення, про патріотизм українців у боротьбі проти  окупантів.

 Цій трагічній сторінці в житті українського народу були присвячені години  та уроки пам’яті, книжкові виставки, виховні години та тематичні уроки, що проходять на цьому тижні у  закладах освіти та культури нашого міста.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців!

Звертаємось до усіх небайдужих, суб'єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців, які мають можливість придбати та благодійно надати допомогу для медичних закладів:

     
     
Увага! Конкурс!

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:

 послуги зі страхування об'єкту реконструкції, будівельно-монтажних робіт та відповідальності перед третіми особами при проведенні будівельно-монтажних робіт на об'єкті, в рамках реалізації проєкту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова, 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування.

     
     
Увага! Скликають позачергову сесію!

26 березня  2020 року о 15.00 у приміщенні міської ради  скликається 54 позачергова сесія міської ради сьомого скликання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net