Военкомат Центр зайнятості АМУ
Козацькому роду нема переводу
2017-10-23

У Центрі естетичного виховання відбулося родинне свято "Козацькому роду нема переводу". Його учасники долучилися до благодійної акції з порятунку маленької дівчинки Поліни Лисенко. На ярмарку було зібрано більше 9–ти тисяч гривень  на придбання  імпланту.

Дівчинці 2 роки і 7 місяців. Їй діагностували  двосторонню сенсоневральню тугоухість 3 ступеню на правому вушці, 4 ступеня - на лівому. Через це Полінка не чує,  і не може навчитися говорити. Але є шанс почути голоси рідних та навчитися говорити - вживити в вухо імплант. Його вартість 28000 євро. Небайдужі миргородські родини 21 жовтня долучилися до  доброї справи та  підтримали миргородську родину.

На заході панувала святкова, дружня атмосфера. Культурну програму  складали танці, співи, ігри, майстер-класи. Козацький дух демонстрували збірні шкільні курені: Працювала фотозона.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Запрошуємо взяти участь у  розширеному засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

     
     
Засідання соціальної комісії

17 лютого 2020 року о 14.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
     
Засідання комісії по освіті

18 лютого 2020 року о 14.30 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net