Военкомат Центр зайнятості АМУ
Козацькому роду нема переводу
2017-10-23

У Центрі естетичного виховання відбулося родинне свято "Козацькому роду нема переводу". Його учасники долучилися до благодійної акції з порятунку маленької дівчинки Поліни Лисенко. На ярмарку було зібрано більше 9–ти тисяч гривень  на придбання  імпланту.

Дівчинці 2 роки і 7 місяців. Їй діагностували  двосторонню сенсоневральню тугоухість 3 ступеню на правому вушці, 4 ступеня - на лівому. Через це Полінка не чує,  і не може навчитися говорити. Але є шанс почути голоси рідних та навчитися говорити - вживити в вухо імплант. Його вартість 28000 євро. Небайдужі миргородські родини 21 жовтня долучилися до  доброї справи та  підтримали миргородську родину.

На заході панувала святкова, дружня атмосфера. Культурну програму  складали танці, співи, ігри, майстер-класи. Козацький дух демонстрували збірні шкільні курені: Працювала фотозона.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про проведення щорічної перереєстрації осіб, які  потребують поліпшення житлових умов

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net