Военкомат Центр зайнятості АМУ
Коса моя, краса моя
2016-09-21

Удруге під такою назвою у Миргороді організували творчий конкурс у рамках відзначення Дня міста. Дівочу красу демонстрували 9 учасниць від 8 до 15 років. Володарки довгих кіс змагалися у кількох творчих конкурсах та імпровізували з зачіскою. Дівчата привертали увагу глядачів не лише розкішшю волосся, а й своєю акторською майстерністю. За підсумками всіх турів конкурсу абсолютною переможницею стала Анастасія Русіна, а найдовше волосся - у Вікторії Захарченко.

Судили дівчат поважне журі у складі якого - справжні поціновувачі коси: Любов Верещака – заслужений перукар нашого міста, Валентина Лимаренко – багаторазова переможниця конкурсу «Ой, не ріж коси» на Сорочинському ярмарку та Віктор Фещенко – директор Миргородського РБК.

Дякуючи спонсорам конкурсу: косметичній компанії "Фаберлік"" Миргород (директор Наталія Тарабан ), приватному підприємцю, заслуженому перукарю Любові Верещаці та організаторам: міському відділу культури і туризму, ніхто не залишився без подарунків. Всі учасниці отримали заохочувальні призи у номінаціях конкурсу " Коса моя, краса моя".

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошується проведення обласного конкурсу "Кращі товари Полтавщини

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Запрошуємо підприємців взяти участь у вебінарі на тему "Рада бізнес – омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу в державних органах" 

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Запрошуємо взяти участь 28 липня 2020 року о 14 годині у вебінарі на тему "Державна програма 5, 7, 9%. Доступні кредити для бізнесу" з метою ознайомлення  підприємців з можливостями та умовами кредитування

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net